Terminy

                                                                 

                                                                 2018

 

20.01  Radlin  Biesiada NSZZ Solidarność KWK Marcel

————————————————————————————————————————————–

 

28.02 Ostróda Centrum Kultury w Ostródzie (ul.Mickiewicza 22) g.17 Szlagier                          Festiwal

            Pawel Siluk Steiner

            Brygida i Robert Lukowscy

            Adi

           Balkan Express

—————————————————————————————————————————————-

 

10.03 Wałcz Wałeckie Centrum Kultury (Plac Zesłańców Sybiru 3)

            Szlagier Festiwal g.18

            Pawel Siluk Steiner

            Brygida i Robert Lukowscy

            Adi

            Bałkan Express

 

12.03-06.04  USA  Chicago – Phoenix

 

17.03  Audycja Radia Karolinka Chicago g.8 PM ( godz.2 w nocy z soboty na                            niedziele  czasu polskiego) audycji mozna sluchac: www.birach.com (klikamy              na 1080  AM Chicago)

 

24.03  Audycja Radia Karolinka Chicago g.8 PM ( godz.3 w nocy z soboty na                             niedziele   czasu polskiego) audycji mozna sluchac: www.birach.com                           (klikamy na 1080  AM Chicago)

————————————————————————————————————————————–

 

14.04 Turze (impreza zamknieta)

 

21.04 Rydultowy  Rydultowskie Centrum Kultury Feniks (ul.Strzelcow Bytomskich 9A)

           Koncert Zgrana Paka i Goście  g.17 !

           Blue Party

          Jacek Kierok

          Bilety do nabycia w RCK Feniks pod nr tel. 457 70 06

          Zwiastun koncertu na stronie www.blueparty.pl

 

29.04 Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18



—————————————————————————————————————————————-

 

1-3.05  Festyn Majowy Nędza

              3.05 Dzień Śląski

              Pawel Siluk Steiner

              Duet Karo

 

06.05 Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18

 

12.05   Buków Reustauracja Bukowianka ( ul.Główna 10) Wieczorek taneczny g.17.                  Wiecej informacji pod nr tel. 530 303 606

13.05  Pietrowice Wielkie Targi Ekologiczne

            g.17.30 Biesiada z Radiem Vanessa

 

19.05  Rybnik  Festyn Rady Dzielnicy Niewiadom

            Leszek Filec

19.05  Turza Śląska Karczma Pod Sandaczem (impreza zamknięta) 

20.05 Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18

 

22.05  Świecie Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu (ul.Wojska Polskiego                   139)

            Szlagier Festiwal g.18

            Pawel Siluk Steiner

            Brygida i Robert Lukowscy

           Adi

           Bałkan Express

 

26.05  Rybnik Festyn Rady Dzielnicy Smolna

            Jacek Kierok

           Janusz i Dominika Zylka

            Krzysztof Respondek

27.05   Rudnik  Festyn Parafialny

             g.18  Biesiada z Radiem Vanessa

             Eugeniusz Loska (Kapela B.A.R)

—————————————————————————————————————————————


 

31.05-02.06   Nędza Festyn z okazji 110 lecia LKS 1908 Nędza

                         31.05  g. 18  Leszek Filec    g.19.30  Janusz i Dominika Żyłka

                         02.06  g.  17.30 Claudia i Kasia Chwolka     g.19.00 Toby z Monachium

                                     g.21 zabawa taneczna

 

03.06 Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18

 

09.06 Rybnik Festyn Rady Dzielnicy Maroko- Nowiny

              Leszek  Filec

              Miroslaw Szoltysek

              Andrzej Cierniewski

10.06  Turze Festyn  Parafialny

10.06  Rudy Raciborskie

            Integracyjny Piknik Konny „Maratonówką Pozdrowień”.

 

16.06 Turze Plywadło

            Pawel Siluk Steiner

17.06 Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18

 

23.06 Buków Reustauracja Bukowianka ( ul.Główna 10)  g.17.

           Biesiada śląska i zabawa taneczna

           Leszek Filec g.19

           Wiecej informacji pod nr tel. 530 303 606

 

30.06 Rybnik Boguszowice

           Uroczyste otwarcie stadionu MOSiR Rybnik g.10

——————————————————————————————————————————————



 

01.07 Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18

 

14.07 Rybnik Festyn Rady Dzielnicy Wielopole

           ( więcej informacji wkrótce)

14.07 Turze Festyn Rodzinny

           Janusz i Dominika Zylka

15.07 Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18

 

29.07 Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18

—————————————————————————————————————————————-


 

11-12-15.08 Rybnik Festyn Rady Dzielnicy Rybnicka Kuznia

                        Leszek Filec

                        Sven Solisch

                        Kapela  Gorole

                        Krzysztof Respondek

                        Gang Marcela

                        Dj Kolar

12.08 Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18

 

15.08   Raciborz Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5)

              Piotr Herdzina i Bez Nazwy

             Koncert „Amerykanskie standarty i nie tylko” g.19

 

18-19.08 Rybnik Festyn Rady Dzielnicy Chwałęcice

                  Kafliki

                  Claudia i Kasia Chwolka

 

26.08  Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18

 

Uwaga !!! Od 2 wrzesnia 2018 roku biesiady w Pub Raciborska Piwinica w kazdą niedzielę od g.18! Wiecej informacji pod nr tel. 508 274 178

—————————————————————————————————————————————

 

01.09  5 lecie Blaskapelle Swibie ( wiecej informacji niebawem)

 

09.09  Polska Cerekiew Dozynki g.17.30

             Tadeusz Kisiel (Kabaret To Nie My)

 

29.09  Piece Oktoberfest

           Janusz i Dominika Zylka


—————————————————————————————————————————————-

                               

                                 

                         

                             

                                 Terminy imprez są tutaj na bieżąco aktualizowane.

====================================================================

=====================================================================

                                                                 

                                                                 

                                                               

                                                             

                                                                   

                                                                 

                                                                 2017

 

21.05  Racibórz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5 ) biesiada śląska g.18

 

28.05 Rybnik Popielów festyn

28.05 Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5 ) biesiada śląska g.18

—————————————————————————————————————————-

 

10.06 Pływadło 2017 Przystanek Turze Duo Feniks Dwa Fyniki g.18

11.06 Rybnik Radziejów festyn

11.06 Racibórz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5 ) biesiada śląska g.18

 

25.06 Turze Festyn Parafialny

            Tadeusz Kisiel (Kabaret To Nie My)

 

25.06 Racibórz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5 ) biesiada śląska g.18

———————————————————————————————————————————-

 

08.07 Rybnik Orzepowice Festyn Rady Dzielnicy g.20

            Eugeniusz Loska (kapela B.A.R)

09.07 Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18

 

15.07 Rybnik Wielopole Festyn Rady Dzielnicy

 

23.07  Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18

 

29.07  Warszowice Cyprianówka  (impreza zamknięta)


—————————————————————————————————————————————-

 

05.08  Turze (gm.Kuznia Raciborska ) ul.Kościelna 43 Festyn Rodzinny

             Brygida i Robert Lukowscy g.18

06.08 Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18

 

12.08 Rybnik Rybnicka Kuźnia Festyn Odpustowo-Rodzinny
           Brygida i Robert Lukowscy g.17
           Mariusz Kalaga g.19

13.08 Rybnik Rybnicka Kuźnia Festyn Odpustowo-Rodzinny
            Pawel Siluk- Steiner (Facet po czterdziestce) g.17.
           Jacek Kierok g.18.30

 

20.08 Raciborz Pub Raciborska Piwnica (ul.Batorego 5) Biesiada Śląska g.18

 

Uwaga! Od 3 wrzesnia 2017 roku biesiady w Pub Raciborska Piwinica w kazdą niedzielę od g.18! Wiecej informacji pod nr tel. 508 274 178

 

27.08 Rybnik Dozynki Chwalęcice

           Jacek Kierok

           Zespol Fuego

—————————————————————————————————————————————–

 

02.09 Pogrzebień Złota Iglica (impreza zamknięta)

 

09.09  Kościerzyna Kino Remus (ul.3 Maja 9) Szlagier Festiwal g.19

            Brygida i Robert Łukowscy

            Adi

           Blue Party

           Paweł Siluk Steiner

(wiecej informacji: www.szlagierfestiwal.pl )

 

16.09 Rybnik Festyn Rady Dzielnicy Polnoc

           Eugeniusz Loska ( kapela B.A.R ) g.16.30

           Duet Karo g.18

           Zabawa taneczna DJ Kolar g.20

 

23.09 Szymocice  Aquabrax Oktoberfest

         Krzysztof Respondek

         B.A.R

         Karpowicz Family

         Mirosław Jędrowski

         Blaskapelle

         Mirosław Szołtysek

 

25.09 Ciechocinek  Szlagier Festiwal Teatr Letni ul.Kopernika 5  g.19

           Pawel Siluk Steiner

           Adi

          Balkan Express

             (wiecej informacji: www.szlagierfestiwal.pl )

 

30.09  Jełowa (woj.opolskie) Oktoberfest g.16

—————————————————————————————————————————————-


 

7.10  Pszow Reustauracja Hotelowa (stadion,ul.Kraszewskiego 90) Oktoberfest g.17

          Facet po Czterdziestce Pawel Siluk Steiner

         Tadeusz Kisiel (Kabaret To Nie My)

         Zespol ToMi

         Wiecej informacji i rezerwacja biletow pod nr tel 530 303 606

 

15.10 Kędzierzyn (Hala Azoty ) Najwieksze Gwiazdy Szlagierów

           Costa Cordalis Lena Valaitis Andy i Lucia Toby z Monachium

           Bilety i wiecej informacji http://www.piosenka-plus.pl/

 

21.10 Inowroclaw Szlagier Festiwal Kujawskie Centrum Kultury- Teatr Miejski                          (Pl.Klasztorny 2) g.18

          Brygida i Robert Lukowscy

          Pawel Siluk Steiner

          Adi

          Wiecej informacji: www.szlagierfestiwal.pl

 

27.10 Rybnik (impreza zamknieta)

28.10 Turza Śląska Karczma pod Sandaczem (impreza zamknieta)

—————————————————————————————————————————————-

 

04.11Toruń Aula UMK (ul.Gagarina 11) Szlagier Festiwal g.17

           Brygida i Robert Lukowscy

           Pawel Siluk Steiner

           Balkan Express

           Adi

         Wiecej informacji: www.szlagierfestiwal.pl

 

11.11  Buków Reustauracja Bukowianka (ul.Glówna 10) Biesiada  Śląska   g.17

           Janusz i Dominika Żyłka

           Tadeusz Kisiel (Kabaret To Nie My)

           Dj Kolar

           Wiecej informacji i rezerwacja biletow pod nr tel 530 303 606

 

17.11 Żnin Żninski Dom Kultury (ul.Pocztowa 15)

           Szlagier Festiwal  g.18

           Brygida i Robert Lukowscy

           Balkan Express

           Pawel Siluk Steiner

           Wiecej informacji: www.szlagierfestiwal.pl

 

23.11 Turze  Dzien Seniora

            Eugeniusz Loska (Kapela B.A.R )

            Pawel Siluk  Steiner

 

24.11 Rydultowy Rydultowskie Centrum Kultiry Feniks ( ul.Strzelcow Bytomskich 9A)              Szlagier Festiwal g.18

           Brygida i Robert Lukowscy

           Pawel Siluk Steiner

           Adi

          Wiecej informacji: www.szlagierfestiwal.pl

—————————————————————————————————————————————–

 

01.12 Chrząszczyce Barbórka PSG  Opole

 

03.12 Buków Reustauracja  Bukowianka  (ul.Główna 10) Biesiada Barbórkowa g.17

           Kabaret Rak

           Zespól ToMi

          Rezerwacja pod nr tel.  576 303 404

 

31.12  Chełm Śląski  Sylwester (impreza plenerowa)

 

W każdą niedzielę (do 26 listopada) zapraszam na  biesiadę śląską do  Pubu     Raciborska Piwinica Racibórz ul.Batorego 5. Zaczynamy już od g.18!

 Wiecej informacji pod nr tel. 508 274 178

 

                            Informacje na tej stronie są na bieżąco aktualizowane.